Про нас

   

  Мережа консалтингових візових центрів "VisaStart" - це команда відданих своїй справі людей, які взяли за правило прикладати максимум зусиль, щоб допомогти людям подолати кордони.

  Якщо Ви плануєте поїздку закордон вперше і бажаєте оформити візу самостійно, цей процес може викликати у Вас цілий ряд питань. Щоб не допустити помилку під час оформлення документів на візу та уникнути відмови в її видачі, скористайтесь пропозицією нашої компанії і довірте отримання всіх необхідних документів професіо- налам. Оперативність, компетентність, можливість запропонувати кожному із мандрівників високий рівень обслуговування та прийнятний рівень цін дозволять Вам не хвилюватись стосовно отримання візи та зекономити свій час.

  Ми надаємо повний спектр послуг по отриманню віз, працевлаштування закордоном, страхування та планування подорожей.

  Відгуки наших клієнтів

  Вразила швидкість підготовки та оформлення документів, ніяких заминок , це було важливо і в агенстві віднеслись до цього на найвищому рівні!
  Фірма працює на дуже якісному та високому рівні. Висококваліфікований персонал здійснює швидке та якісне обслуговування клієнтів. І саме головне - все це робиться за доступними цінами.
  Залишити відгук